Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيتتت بس مابيلتزقق
Färg: Kaffebrun
Price: 129kr
Original Price: 172kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 170 g |
| Längd | 36 cm |
| Krona | 53-58 cm |
| SKU | sb25051088875521237 |
Author: a***2
Date:
Review: حبيتتت بس مابيلتزقق
Färg: Kaffebrun
Author: j***e
Date:
Review: Lite stor för litet huvud men superfin! Går att sätta upp i hästsvans. Behöver stylas lite i luggen så man får den som man vill. Lite hårspray så blir det bra!
Färg: Ombre
Author: e***4
Date:
Review: Way to dark doesn’t match the picture
Färg: Ombre
Author: j***3
Date:
Review: perfect item. always happy with it x
Färg: Mörkbrun
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.